Sluchátka SOUNDFORM Nano
Zdroj: Belkin

Belkin vytvořil sluchátka s omezenou hlasitostí pro děti

Značka Belkin oficiálně představila bezdrátová sluchátka Soundform Nano pro mladé posluchače, kterým nabídnou více než jenom líbivé barvy.

Hudbu poslouchají lidé napříč všemi věkovými kategoriemi. Firma Belkin proto přišla s nápadem, že vytvoří sluchátka vhodná speciálně pro děti. Soundform Nano na první pohled vypadají jako klasické bezdrátové pecky, které se liší jen trochu neobvyklým výběrem barev. Vyrábí se totiž v sytě modré, růžové a bílé.

Soundform Nano
Belkin Soundform Nano cílí hlavně na mladší uživatele. Zdroj: Belkin

Mladším posluchačům ale nabídnou i něco více. Jelikož těžko předpovíte, co všechno děti napadne, jsou odolná vůči potu a vodě. Výrobce uvádí stupeň ochrany IPX5, tudíž přežijí déšť, ale rozhodně nejsou určena na plavání. Dále mají kvůli ochraně sluchu omezenou hlasitost na 85 decibelů. Vyšší hlasitost údajně dítě vystavuje riziku poškození sluchu.

Problém s vypadáváním sluchátek možná znají i někteří dospělí, kteří mají menší uši. Vzhledem k tomu, že jsou Soundform Nano určené pro děti od sedmi let, najdete u nich i silikonové špunty v pěti velikostech včetně extra malých.

Na jedno nabití nabídnou pět hodin přehrávání a životnost o dalších 19 hodin prodlouží pouzdro, které se dobíjí s pomocí, dnes už trochu zastaralého, micro-USB. Stojí 50 dolarů bez jednoho centu a v portfoliu výrobce se řadí k produktům navrženým pro děti, kam patří také náhlavní sluchátka Soundform Mini.

Zdroj: Belkin, Businesswire