Nová hra ze světa Vetřelce bude intenzivní akční horor.
Zdroj: Stefano Pollio, Unsplash

Chystá se nová akční hororová hra ze světa Vetřelce

Fanoušci populární sci-fi ságy Vetřelec se mohou zaradovat. Vzniká nová akční hororová hra, která je zavede zpět do tohoto děsivého univerza.

Vývojářské studio Survios spojilo síly s 20th Century Games a oznámilo, že pracuje na nové hře s tematikou Vetřelce. Zatím ale o titulu neodhalilo příliš mnoho informací, ani jméno. Hra zatím nese pracovní název Aliens.

Nová hra ze světa Vetřelce bude intenzivní akční horor.
Zdroj: OJ, Unsplash

O hře je zatím známo jen to, že se bude jednat o intenzivní akční hororovou hru určenou pouze pro jednoho hráče. Vzniká v Unreal Engine 5 a zahrajete si ji na PC a na zatím nespecifikované herní konzoli, ale také ve virtuální realitě.

Co se týče příběhu, můžete počítat s originální zápletkou, která bude časově zasazená mezi děj filmů Vetřelec (1979) a Vetřelci (1986). Hlavním hrdinou se stane bojem zocelený veterán, který se mstí xenomorfům.

„Rozsáhlý vesmír Vetřelce je plný nevyřčených příběhů a příležitostí k vytvoření poutavých originálních her. Jsme nadšení, že můžeme pracovat s týmem jako je Survios, který sdílí naši vášeň pro Vetřelce a pro ponoření fanoušků do nových světů a zážitků,“ okomentoval nový titul Luigi Priore, viceprezident společností Disney, Pixar a 20th Century Games.

Podrobnější informace vývojáři slíbili zveřejnit na Comic-Conu v San Diegu, který se koná 21. července 2022. Fanoušci tak mají další událost, na kterou se těšit. V březnu totiž na veřejnost pronikla zpráva o tom, že režisér Fede Alvarez chystá o Vetřelci nový film.

Zdroj: Survios