Sledování Netflixu
Zdroj: Pixabay

Nejlepší novinky na Netflixu představila akce TUDUM

Netflix uspořádal svůj první livestream TUDUM, který ve třech hodinách představil novinky mířící na naše obrazovky. Těšit se můžeme na více než 70 seriálů a 28 filmů. Co nás tedy čeká a nemine?

Stranger Things 4

Teaser na čtvrtou sérii kultovního Stranger Things je tady. Creelův dům, jak se nová řada oficiálně jmenuje, očividně přinese staronové hrdiny i pořádnou dávku napětí. Jste připraveni na svět Vzhůru nohama?

Sex Education bude pokračovat i čtvrtou řadou

Třetí řada povedeného britského seriálu o sexuálním životě dospívajících není na Netflixu ani dva týdny a už byla oznámeno pokračování. Na Otise a suchý britský humor se proto můžete těšit i v další sérii.

Bridgerton se dočká druhé série

Bridgerton se trochu překvapivě stal jedním z největších trháků na Netflixu. Není proto překvapením, že výlet do alternativního obrazu regentského Londýna pokračuje i druhou sérií. Tu Netflix uvede někdy v průběhu příštího roku.

Podívejte se, jak bude vypadat komiksový Sandman

Sice to trvalo dlouho, ale Netflix uvedl první teaser na Sandmana, očekávanou adaptaci stejnojmenných komiksů z pera Neila Gaimana. Ukázka je to sice krátká, ale vypadá to, že si adaptace zachová svůj původní rukopis.

Arcane se dočkal nového traileru i data premiéry

Animovaná série založená na herní řadě League of Legends se dočká premiéry 6. listopadu. Své čekání si můžete zkrátit třeba zhlédnutím nového traileru, který vypadá víc než povedeně.

Milovníci konspiračních teorií ocení kreslený seriál Inside Job

Nový seriál od bývalého scénáristy Městečka záhad Shiona Takeuchiho má nabídnout animovanou zábavu pro dospělé. Ta se bude týkat zaměstnanců Deep State, kteří mají za úkol držet pod pokličkou nejednu konspirační teorii. Série si svůj debut odbude 22. října.

Zaklínač se vrací v druhé sérii. Trailer představuje Ciri i další hrdiny

Netflix si připravil pro všechny fanoušky hezký vánoční dárek – novou sérii Zaklínače, kterou uvede na obrazovky 17. prosince letošního roku. Stanice zároveň potvrdila i to, že se můžeme na Geralta těšit i v plánované třetí řadě. Více detailů naleznete v upoutávkách níže.

Zdroj: Netflix