Caviar představuje zlatem obalený PlayStation 5 za více než 10,5 milionů korun

Společnost Caviar, která se proslavila vydáváním mimořádně drahých zlatých iPhonů, oznámila, že svůj Midasův dotek použije na novou herní konzoli PlayStation 5. 

Společnost Caviar představuje nejnovější přírůstek do své zlaté rodiny – 18karátovou herní konzoli PS5. Zdroj fotografií použitých v článku: Caviar

18karátový konzole, se kterou dostanete i herní ovladače potažené aligátoří kůží, se bude vyrábět v pouhých devíti exemplářích, a to za závratnou cenu 499 999 dolarů (v přepočtu více než 10,5 milionů korun.)

Součástí balení je i ovladač potažený aligátoří kůží.

Podle tiskové zprávy společnosti má výroba PlayStationu trvat přibližně čtyři měsíce a na vývoji limitky se prý podílí s profesionálním zlatníkem. Caviar uvádí, že o „zlatou husu“ má prozatím zájem zhruba 1 500 uchazečů z celého světa.

Pokud byste chtěli být v pořadí 1501., tak mrkněte na webové stránky společnosti, kde se dozvíte i další technické detaily. Čekání si můžete mezitím zkrátit na klasickém, nezlatém modelu PS5, který Vás vyjde na tisícinu ceny a fungovat bude pravděpodobně zcela stejně.