Zdroj: Team Vivat

Ve hře Vivat Slovakia budou hráči čelit slovenské mafii

Slovenští vývojáři ze studia Team Vivat momentálně vyvíjí novou hru, která hráče postaví do těžké situace v boji se slovenským podsvětím. Podívejte se na trailer.

Hra Vivat Slovakia se odehrává během divokých 90. let ve fiktivní Bratislavě. Jakožto čerstvě založený stát se Slovensko potýká s řadou problémů. Ulice ovládají mafiánské gangy, které se jen tak něčeho nezaleknou. Slovenská vláda je plná korupce. Státní složky, které by měly chránit občany, se staví na opačnou stranu.

Hra Vivat Slovakia je stále ve vývoji, nejedná se o finální stav grafiky. Zdroj: Team Vivat

Příběh se má inspirovat reálnými příběhy ze slovenského podsvětí. Hráč se ocitne v roli holohlavého třicátníka, který pracuje pro tajnou policii v Interní slovenské informační službě (ISIS). Využívá krytí v přestrojení za taxikáře, aby během sledování okolního dění nebudil podezření.

Vivat Slovakia vzniká za přispění slovenského Fondu na podporu umění. Ve hře nebude chybět profesionální slovenský dabing, kde hlavní roli zastane Marián Labuda mladší, jeho kolegu namluví Lukáš Frlajs a další postavy pak Rasťo Piško nebo Milan Žitný.

Datum vydání je zatím neznámé, v současnosti je potvrzená verze pouze pro PC.

Zdroj: Team Vivat