Zdroj: Piaggio Group

Vespa navázala spolupráci s Justinem Bieberem. Navrhl pro ni skútr

Notoricky známá italská značka skútrů Vespa se spojila se zpěvákem Justinem Bieberem. Osobně pro ni navrhl exkluzivní design skútru Vespa Sprint.

Vespa se opět spojila se slavným jménem. K exkluzivním modelům vytvořeným ve spolupráci se značkami Giorgio Armani, Christian Dior nebo designérem Seanem Wotherspoonem nyní přidává design od popkulturní hvězdy Justina Biebera.

Nový design skútru Vespa Sprint vytvořený Justinem Bieberem.
Nový design skútru Vespa Sprint vytvořený Justinem Bieberem. Zdroj: Piaggio Group

Bieber se svou zálibou ve značce Vespa nikdy netajil. „Poprvé jsem jel na Vespě někde v Evropě, nejspíš v Londýně nebo v Paříži. Pamatuji si, že jsem viděl Vespu a řekl jsem si: ‚Na takové se chci projet.‘ A skvěle jsem se bavil, když mi vítr proudil ve vlasech. Byla to svoboda a zábava,“ popisuje zpěvák.

Nový design na první pohled zaujme svým monochromatickým vzhledem. Bílá barva, kterou Bieber zvolil, prochází všemi prvky skútru, od sedla přes rukojeť až po paprsky ráfků. Logo značky a obrázky namalované na karoserii jsou vyvedené v jemné bílé a šedé barvě. Bieber na skútru nechal vyobrazit plameny, které mají symbolizovat kreativitu, živost a energii.

Skútr JUSTIN BIEBER X VESPA si zákazníci budou moct zakoupit ve třech variantách: s motorem o objemu 50, 125 a 150 cm3. U řídítek se kromě nezaměnitelného obdélníkového světlometu nachází také barevný multifunkční TFT displej, který řidiči mohou propojit se svým smartphonem. Design doplňují Full LED světla a obvyklé 12palcové ráfky kol.

Limitovaná edice obsahuje i tašku, rukavice a helmu ve stejném designu. Předobjednávky edice se na webu Vespy spouští 20. dubna 2022. Výrobce ale zatím neodtajnil cenu Bieberova modelu.

Zdroj: Piaggio Group