Brain Dead a Marvel vytvořili novou kolekci oblečení
Brain Dead

Pocta Wolverinovi: Brain Dead s Marvelem vytvořili novou kolekci oblečení

První spolupráce americké streetwearové značky Brain Dead s Marvelem přinesla na trh novou kolekci oblečení. Tvůrci se jejím prostřednictvím rozhodli vzdát hold postavě Wolverina.

„Wolverine byl vždy náš oblíbený marvelovský superhrdina. Jeho postava přilákala jedny z nejlepších ilustrátorů a autorů k tomu, aby pro něj kreslili a psali. Vybrali jsme některá naše oblíbená díla a přeměnili jsme je na produkty,“ uvádí Brain Dead.

Kolekce obsahuje trička s krátkým a dlouhým rukávem, mikinu, svetr ke krku a bundu. Všechny kousky jsou dekorovány ilustracemi z komiksů a logem Brain Dead. Oblečení je k dostání na e-shopu Brain Dead a v jejich kamenných obchodech v Americe a v Itálii.

Kdo je Wolverine?

Wolverine je jednou ze slavných postav marvelovského světa. Jedná se o mutanta s adamantiovými drápy na rukou, obdařeného schopností regenerace. Poprvé se objevil jako komiksová postava v roce 1974. Poté jej diváci mohli vídat v animovaných seriálech a později také v hraných filmech. Můžete ho znát například ze série filmů o X-Menech nebo ze samostatné série věnované Wolverinovi. Jako poslední vyšel do kin film Logan: Wolverine v roce 2017.