Plufl
Zdroj: Plufl

Psí pelech pro lidi od Plufl slaví úspěch na Kickstarteru

Americký startup Plufl přišel s řešením pro všechny, kdo chtějí svůj odpolední šlofík povýšit na novou úroveň. Vyrábí postel, která připomíná obrovský psí pelech.

Většina psích pelechů vypadá velmi pohodlně a útulně, a přesto domácí mazlíčci raději spí na zemi, na koberci nebo v posteli svého chovatele. Čím to je? Startup Plufl nyní nabízí možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jaký je odpočinek v takovém pelechu.

Plufl
Psí pelech pro lidi. Zdroj: Plufl

Postel oválného tvaru je potažená jemnou umělou kožešinou. Má tlustý okraj, o který se odpočívající osoba může pohodlně opřít a zastrčit si pod něj ruce a nohy. Matrace je vyrobená z vícevrstvé ortopedické paměťové pěny. První model pelechů se vyrábí pouze v jedné velikosti, do které se prý pohodlně vejde i člověk, který měří 195 centimetrů. Do budoucna mají do nabídky přibývat další velikosti.

Autoři svým výrobkem údajně chtějí přitáhnout více pozornosti k výhodám, které má kvalitní spánek pro zlepšování lidského zdraví a kondice. Inspirací pro design ně byl pelech určený pro dánskou dogu, která patří mezi největší psí plemena na světě.

Plufl aktuálně sbírá podporu v crowdfundingové kampani na Kickstarteru a zatím od téměř čtyř set podporovatelů vybral přes 2,8 milionu korun. Cena pelechu při koupi přes Kickstarter začíná na 9 tisících korunách, později bude k dostání přibližně za 11 tisíc korun.

Promo video ke kampani na Kickstarteru.

Zdroj: Plufl, Kickstarter