Zdroj: Warner Bros.

Animovaný film DC Liga supermazlíčků má nový trailer

Superschopnosti nemají v komiksech DC jen hrdinové, ale i jejich domácí mazlíčci. A ti se konečně dočkají vlastního filmu. Podívejte se na nový trailer chystaného animáku DC Liga supermazlíčků.

Animovaný film DC Liga supermazlíčků režiséra Jareda Sterna představuje Supermana a jeho psa Krypta, nerozlučnou dvojku, která své superschopnosti využívá k ochraně města Metropolis. Když Supermana a ostatní členy Ligy spravedlnosti unesou, Krypto se společně se svou partou zvířecích parťáků vydává na záchrannou misi.

DC Liga supermazlíčků
Zdroj: Warner Bros.

Každý z mazlíčků získá svou vlastní superschopnost, která částečně koresponduje s vlohami jeho pána. Do dobrodružství se vrhá silný Batmanův pes Ace, elektricky nabitá veverka Chip od Green Lanterna, želva Merton s rychlostí Flashe a překvapivě i zvětšující se prase PB patřící Wonder Woman.

DC Liga supermazlíčků slibuje skvělé hlasové obsazení. Hlavního hrdinu Krypta namluví herec Dwayne Johnson a dále mezi dabéry budou hvězdy Kevin Hart, John Krasinski, Keanu Reeves, Kate McKinnon nebo Natasha Lyonne.

Film měl původně vstoupit do kin už v květnu letošního roku, tvůrci ale premiéru odložili na 20. května 2022 (v USA). Po uvedení v kinech bude film dostupný i na streamovací službě HBO Max.

Zdroj: DC Comics, Warner Bros.