Babica
Zdroj: Pixabay

Jiří Babica vydává komiksovou kuchařku pro hráče videoher

Kuchař Jiří Babica vydává komiksovou kuchařku s nenáročnými recepty pro hráče her. Navazuje tak na svůj úspěšný YouTube kanál Babicova televize, který láká především mladé publikum.

V březnu minulého roku Jiří Babica odstartoval YouTube kanál Babicova televize, který v současnosti čítá více jak 52 tisíc odběratelů. Největší úspěch slaví se sérií Ich Bin Ein Gamer. V těchto epizodách se Babica svým komediálním projevem, recesí a částečnou sebeparodií snaží přilákat mladé lidi k vaření.

Jiří Babica vydává komiksovou kuchařku.
Zdroj: Pixabay

Nová kuchařka je už osmá kniha receptů, kterou Babica vydává. Tato publikace ale vybočuje z řady. „Jiná je proto, že touto knihou oslovuji úplně jiné publikum než za těch deset let, co jsem vařil v televizi,“ potvrzuje Babica na svém webu.

Za zpopularizování YouTube kanálu mezi teenagery do určité míry vděčí herním streamerům Agraelovi, FlygunoviCZ a Herdynovi, kteří si jeho videa pouštěli během živého vysílání na platformě Twitch.

Babicova kniha receptů je první komiksová kuchařka v Čechách. Z dostupných náhledů můžete vyčíst stavbu jejího obsahu – recepty dělí podle obtížnosti na levely, podobně jako je tomu u her. Najdete zde recepty například na smaženku, guacamole či různé druhy baget, jejichž výhoda spočívá v tom, že „jednou rukou jíš, druhou hraješ“.

Komiksovou Kuchařku Ich Bin Ein Gamer pořídíte za 449 korun přímo na oficiálních stránkách Babicovy televize nebo v knihkupectvích.

Zdroj: Babicova televize