Pes leží na pohovce z nové Gucci kolekce pro domácí mazlíčky.
Zdroj: Max Siedentopf, Gucci

Kryt sáčků na exkrementy za 11 tisíc. Gucci vydává novou kolekci pro mazlíčky

Italská značka luxusního oblečení Gucci nedávno představila novou kolekci určenou pro domácí mazlíčky. Kromě oblečků a obojků nabízí i pelíšky a misky na jídlo.

Milovníci luxusní módy budou jásat, do oblečení a doplňků od světoznámé značky Gucci se nyní mohou obléct i jejich mazlíčky. Italský módní dům před pár dny uvedl Pet Collection s poměrně bohatou nabídkou. Jak už to však u podobných produktů bývá, pořizovací cena tolik potěšující není. Jeden z nejlevnějších zástupců kolekce začíná na zhruba 150 dolarech a je jím malé pouzdro na AirTag, které lze následně připevnit na některý z oblečků, za ty už zaplatíte řádově stovky dolarů.

Že módní značka myslela na téměř všechny potřeby čtyřnohých miláčků, dokazuje slušná nabídka produktů. V kolekci najdete například vestičky, stylové postroje, vodítka, ale například i pohodlnou pohovku na domácí povalování a keramické misky na jídlo. Vodítko s ikonickou značkou GG můžete sladit dokonce i se slušivým pouzdrem na sáčky na psí exkrementy, v přepočtu vychází na necelých 11 tisíc korun.

Za pomoci Gucci oblečků se lze se svým zvířecím kamarádem dokonce i sladit. Vybrané pletené svetříky, polo trička a další kousky oblečení seženete jak v klasické variantě, tak i ve zvířecí úpravě. Ve stejném outfitu budete na společné procházce doslova nepřehlédnutelní.

Co se týče doplňků do domácnosti, ty přizpůsobuje výrobce na míru dle individuálních potřeb. Asi nejvyšší punc luxusu nesou speciální stříbrné poklopy na psí misky. Obyčejné psí nebo kočičí žrádlo pozvednou na úroveň michelinské restaurace, tedy alespoň pocitově.

Propagační portréty psů a koček pro marketingovou kampaň kolekce nafotil namibijsko-německý umělec a designér Max Siedentopf. Zboží lze zakoupit online i ve vybraných kamenných prodejnách.

Zdroj: Gucci