Netflix
Zdroj: Thibault Penin, Unsplash

Novinky na Netflixu: 9 listopadových tipů na to nejlepší z originální tvorby

Redakce Trend Watcheru pro vás vybrala 9 nejlepších novinek z původní tvorby Netflixu, které tato streamovací služba vydá během listopadu 2022. Mrkněte se na trailery.

1. Dragon Prince (4. série)

Dva princové naprosto neočekávaně navážou pouto s elfím nájemným vrahem. Právě tento elf ale byl vyslán oba prince zabít. Společně se vydávají na výpravu hledající mír a ukončení válek.

Datum vydání: 3. listopadu

2. Enola Holmes 2

Enola Holmes, nyní už jako detektivka, se ujímá svého prvního oficiálního případu. Musí najít pohřešovanou dívku. Mezitím však na povrch začne vyplouvat tajuplná záhada týkající se nebezpečného spiknutí. Enola kvůli jejímu vyřešení bude muset spojit síly se svým bratrem Sherlockem.

Datum vydání: 4. listopadu

3. The Crown (5. série)

Pátá série historického drama, které sleduje politické soupeření i romantiku za vlády královny Alžběty II. a události, které formovaly druhou polovinu dvacátého století.

Datum vydání: 9. listopadu

4. Warrior Nun (2. série)

Po probuzení v márnici osiřelá dívka zjistí, že má superschopnosti. Později odhaluje tajnou sektu jeptišek, které loví démony.

Datum vydání: 10. listopadu

5. Falling for Christmas

Před Vánoci zažije čerstvě zasnoubená žena nehodu na lyžích, která jí přivodí amnézii. Poté se ocitá v péči pohledného majitele chaty a jeho dcery.

Datum vydání: 10. listopadu