Zdroj: Helena Lopes, Pexels

Tabby a Dig: aplikace, které propojují milovníky zvířat

Americká společnost Dig Dates spustila hned dvě unikátní aplikace pro chovatele domácích zvířat. Už tři roky seznamuje majitele psů přes aplikaci Dig a od loňska i milovníky koček díky appce Tabby.

Domácí mazlíček s sebou přináší specifický životní styl, který nemusí vyhovovat budoucím potenciálním partnerům. Aplikace Dig a Tabby proto pomáhají uživatelům najít někoho, kdo s nimi bude jejich nadšení pro chlupaté kamarády sdílet.

Seznamovací aplikace Tabby a Dig
Zdroj: Helena Lopes, Pexels

„Z první ruky vím, jaké to je, sedět naproti osobě, na které vám záleží, a slyšet od ní, že chce být s vámi, ale nechce žít s vašimi kočkami. Nechci, aby takovému rozhodnutí museli lidé ještě někdy čelit,“ říká Nathan Kehn, brand manažer aplikace Tabby, který chová čtyři kočky.

Milovníci zvířat se skrz aplikace mohou seznamovat, chatovat, sdílet fotky, videa a příběhy. Mohou si filtrovat, zda hledají majitele zvířat, nebo jejich fanoušky, kteří si chtějí zvíře teprve pořídit. V aplikaci Dig si mohou také vybírat, jak velkého psa jejich potenciální partner může mít. Za účelem plánování schůzek se uživatelům zobrazují také dog nebo cat friendly místa v okolí, kam mohou jít na rande. V appce najdou i užitečné tipy od veterinářů a trenérů.

Aplikace fungují pouze ve Spojených státech amerických. Stažení je zdarma, platí se pouze volitelné VIP předplatné. Část výtěžku pak společnost Dig Dates věnuje organizacím, které se zabývají záchranou a adopcí opuštěných zvířat.

Zdroj: Dig Dates