block-real-uvodka
Zdroj: Brian Wangenheim na Unsplash

Ve Zlíně se setkají blockchainoví experti

Jste-li fanoušky blockchainu nenechte si ujít druhý ročník konference Block’23. Ta do Zlína v sobotu 15. dubna přiláká profesionály a inovátory z oboru.

Metaverse, NFTs, decentralizované finance a další aplikace blockchainové technologie budou hlavními tématy na konferenci Block´23. Kromě přednášek a panelových diskuzí připravili organizátoři také workshopy, kde si budou moci návštěvníci dané technologie sami vyzkoušet nehledě na jejich úrovni znalostí a zkušeností. Z nabízených workshopů si vybere zkušený programátor/ka i účastník, který si chce jen zkusit bezpečně založit kryptoměnovou peněženku.

block-uvodka
Zdroj: Block´23

Jak vidí konferenci Ondřej Mikulčík, jeden z organizátorů? „Minulý ročník, kterého se zúčastnilo více než 250 účastníků, se velmi vydařil. Mezi řečníky i letos najdete opravdové experty v oboru, a tak věřím, že druhý ročník bude ještě lepší. Současně se nám také dostává velké podpory Zlínského kraje a Univerzity Tomáše Bati, což nás velmi těší.“

Mezi řečníky jsou jména jako Jakub “Kicom” Vejmola, Jakub Valníček z Portu Crypto, Kristian Csepcsar z Braiins nebo Marek Kyrsch z Anycoinu a postupně přibývají další. Konference si klade za cíl diskutovat možnosti využití blockchainu jako prostředek směny, ale také jeho využití v umění, internetu věcí, a dalších oblastech.

Block´23 se koná 15. dubna 2023 od 9:00 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně na Fakultě managementu a ekonomiky. Bližší informace o programu a řečnících a možnost zakoupit vstupenky najdete na webu akce a také na facebookové události.

Zdroj: Tisková zpráva