Krabička SunnySide v různých barvách
Zdroj: TCF

Chytrou krabičku SunnySide pohání sluneční energie

Nosíte si s sebou jídlo v krabičkách, ale vadí vám, když je studené, nebo příliš teplé? Firma TCF přišla s krabičkou SunnySide, která jídlu dodá požadovanou teplotu a nabijete ji přes solární panel.

Krabička SunnySide nabízí řešení pro toho, kdo upřednostňuje vlastní jídlo donesené v krabičce. Ať už je v práci, na výletě nebo třeba v parku. K tomu ale skrývá pár vychytávek navíc.

SunnySide má na víku solární panel pro nabíjení.
SunnySide můžete nabít buď přes USB-C nebo solární panel na víku. Zdroj: TCF

Krabička udrží obsah teplý, nebo naopak studený. Pokud vám bude připadat, že je jídlo pro konzumaci příliš studené, SunnySide ho dokáže během pár minut ohřát. A díky funkci chlazení si s sebou na cesty můžete vzít i třeba zmrzlinu.

Pro sledování a regulaci vnitřní teploty poslouží kromě kontrolního panelu také aplikace v chytrém telefonu, který si můžete prostřednictvím SunnySide zároveň dobít, protože funguje také jako powerbanka. Samotná baterie v krabičce se nabíjí přes USB-C nebo prostřednictvím solárního panelu na víku. Plně nabitá baterie vystačí na sedm ohřevů či dvacet hodin chlazení.

Vnitřní objem krabičky je 1100 mililitrů. V současnosti je dostupná prostřednictvím projektu na Kickstarteru, kde si případný zájemce může vybrat z pěti barev.

Zdroj: TCF, Kickstarter