lexi-hotel-uvod
Zdroj: Elevations Hotels and Resorts

V Las Vegas otevře první hotel přátelský ke konzumaci konopí

Společnost Elevations Hotels and Resorts připravuje hotel s 64 pokoji. Podle firmy bude Lexi první hotel v Las Vegas zaměřený na turismus spojený s konopím.

V hotelu Lexi bude celé čtvrté patro přizpůsobeno pro milovníky konopí. V každém pokoji naleznou hosté nejmodernějším filtračním systémem RestorAir, který využívá pokročilou technologii oxidačních článků a zajistí tak cirkulaci a čištění vzduchu. 

lexi-hotel-do textu
Zdroj: Elevations Hotels and Resorts

Ubytování zároveň nabídne zábavní a nákupní komplex Planet13. Hosté mohou navštívit mexicko-americký bar a restauraci se speciálními koktejly, místo pro konopné svatby a v pravém lasvegaském stylu také řadu atrakcí, jako je laserové umění, 3D vizuální efekty, LED interaktivní podlaha, vodní prvky a nebude chybět ani robotická show. 

Hotel se zavázal k normalizaci konopí v cestovním ruchu a poskytuje všem hostům osobní a nadstandardní služby. Stojí za zmínku, že kromě 4. patra je zbytek hotelu nekuřácký. Lexi se tak zaměřuje na vytvoření prémiového konceptu pohostinství pro všechny hosty. 

Konzumace konopí je v některých státech USA zcela legální jak pro lékařské tak pro rekreační účely. V Česku se trhu s konopnými produkty věnuje například aktivista Jiří Stabla.

Zdroj: Trend Hunter, Elevations Hotels and Resorts