HBO Max
Zdroj: Glenn Carstens Peters, Unsplash

Na jaře v Česku odstartuje HBO Max. Co nového přinese?

Příznivci filmů a seriálů mohou mít důvod k radosti. Do České republiky totiž přichází platforma HBO Max, která zase o něco rozšíří stávající nabídku streamovacích služeb. Ke spuštění dojde už 8. března.

HBO Max láká hlavně na dostupnost nových filmů z produkce Warner Bros. už 45 dní po premiéře v kině. V nabídce se díky tomu objeví nejenom velkofilmy jako loňské sci-fi Duna nebo Matrix Resurrections ale také nový Batman či pokračování Fantastických zvířat ze světa Harryho Pottera. Kromě toho samozřejmě nabídne i stávající tvorbu HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals. Sem patří například seriály Raised by Wolves, Station Eleven nebo Game of Thrones.

HBO Max
Zdroj: Rhii Photography, Unsplash

Ptáte se, kolik bude stát předplatné v porovnání se současným HBO Go?  Běžné měsíční předplatné bude 199 Kč. S výjimkou stávajících předplatitelů HBO Go, kteří nyní platí 159 Kč – těm HBO službu zpřístupní za sníženou částku 132 Kč. Stejná nabídka se týká také všech, kdo se registrují do 31. března.

Česká republika není jedinou zemí, která bude mít službu dostupnou od 8. března. Dostanou ji totiž i obyvatelé států jako Slovensko, Slovinsko, Bulharsko nebo Polsko a několika dalších. Celkem se tedy seznam míst, kde je služba k dispozici, rozroste na ze 46 na 61.

Český divák bude mít zanedlouho opravdu pestrou nabídku. Rozšíření v lednu potvrdila také konkurenční streamovací služba Disney+, která by se v Česku měla objevit během léta.

Zdroj: WarnerMedia