Netflix
Zdroj: Pixabay

Novinky na Netflixu: 12 srpnových novinek, které by vám neměly utéct

Redakce Trend Watcheru pro váš vybrala 12 nejzajímavějších seriálů a filmů z originální dílny Netflixu, které budou mít premiéru v srpnu 2022. Podívejte se na ukázky k nim.

1. The Sandman (1. série)

Pán snů Sandman umí zhmotnit naše nejhorší noční můry a představy. Když však nečekaně padne do zajetí, ve kterém stráví sto let, vyvolá jeho nepřítomnost dlouhou řadu událostí, které navždy promění svět spících i bdících. Sandman se proto vydává na putování mezi světy i v čase, aby vše mohl napravit.

Datum vydání: 5. srpna

2. Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

Želvy Ninja čeká ostrá zkouška v podobě zažehnání invaze vetřelců na Zemi. Tento střet pořádně prověří jejich bojové schopnosti.

 Datum vydání: 5. srpna

3. Locke and Key (3. série)

V centru dění seriálu se nachází tři sourozenci, kteří se po chladnokrevné vraždě svého otce přestěhují do svého rodinného sídla v Massachusetts. Brzy zjistí, že se v domě nachází klíče, které propůjčují jejich uživatelům magické schopnosti. Po klíčích však pátrá také prohnaný démon, kterého v jejich získání nic nezastaví.

Datum vydání: 10. srpna

4. DOTA: Dragon’s Blood: Book 3 (3. série)

Dračí rytíř Davion je lovec draků, kteří napadají svět lidí. Při misi Davion zkříží cestu s prastarým zlem, které se dlouho ukrývalo hluboko pod zemí. Spojuje proto své síly s Miranou, kněžkou Měsíce, kterou náhodou potkává, a oba se vzápětí dostávají do víru dobrodružných událostí.

Datum vydání: 11. srpna

5. Day Shift

Bud je dříč, který chce za každou cenu zařídit pro svoji dceru lepší život, než měl on. Čištění bazénů v San Fernandu je ale jenom zástěrka pro jeho skutečné živobytí. Ve skutečnosti je lovcem upírů.

Datum vydání: 12. srpna

6. Look Both Ways

Studentka Natalie si pro klid duše udělá těhotenský test. Podle jeho výsledku pak paralelně prožívá dva různé životní příběhy. Jeden, kde těhotná není a užívá si svobody, a druhý, ve kterém musí oznámit svým rodičům, že čeká dítě.

Datum vydání: 17. srpna