sušenky
Zdroj: Suveer Bhat, Unsplash

Oreo a Xbox mají limitovanou edici sušenek pro hráče

Oreo nabízí v Evropě limitovanou edici sušenek inspirovaných konzolí Xbox. V rámci kampaně vzniklo i několik tematických doplňků do her, které můžete získat.

Hraní videoher se těší velké oblibě a svoji příležitost v tomto odvětví pocítila i firma Oreo. Jenže jde o výrobce potravin, takže si ke spolupráci přizvala také značku Xbox, která spadá pod Microsoft. Společně představili kampaň, jež cílí především na hráče.

Limitovanou edici sušenek doplňují také doplňky do her.
Limitovanou edici sušenek doplňují také předměty do her. Zdroj: Microsoft

V rámci tohoto spojení vytvořili limitovanou edici sušenek, jež vzhledem odkazuje na konzoli Xbox Series X a S. Majitelé tohoto zařízení nejspíše poznají, že podoba vrchní strany pochoutky Oreo je inspirovaná především ovladačem. Na šestici sušenek najdete kromě loga Xbox také symboly tlačítek A, B, X, Y a šipku. Nicméně tradiční kulatý tvar, tmavě hnědá barva i příchuť jsou beze změny oproti klasické verzi.

Aby přitáhli hráče, součástí balení jsou kódy, které odemykají tematické herní předměty do několika známých titulů. Získat můžete třeba brnění nebo úpravy vzhledu do her Forza Horizon, Sea of Thieves či Halo Infinite. Přičemž všechny doplňky vizuálně odkazují právě na Oreo.

Speciální edice konzole Xbox inspirovaná Oreo.
Speciální edice konzole Xbox inspirovaná Oreo. Zdroj: Microsoft

Kampaň míří pouze na trhy ve 22 evropských zemích a tuzemské hráče možná potěší, že součástí je i Česko. K akci, která začala v průběhu ledna, vzniklo také krátké reklamní video propojující skutečný svět s virtuálním. S Xboxem a sušenkou Oreo jste se však mohli setkat už v roce 2019. V té době totiž vznikla speciální edice konzole, jež pokrývala zářivě bíla barva v kombinaci s černými fleky.

Zdroj: Xbox, Microsoft