Koloběžku Titan můžete vzít i mimo cestu
Zdroj: Splach

S elektrokoloběžkou Titan si zadovádíte i v terénu

Firma Splach představila výkonnou elektrickou koloběžku Titan, která se neztratí ani v terénu mimo město a silnici.

Elektrická koloběžka Titan nabízí nejvyšší rychlost skoro 60 kilometrů za hodinu. Kromě toho vás sveze nejenom po městě, ale využijete ji i při výletech do přírody. Výrobce Splach se totiž při navrhování inspiroval u terénních automobilů.

Elektrokoloběžka je vybavená dvěma motory o maximálním celkovém výkonu 2600 wattů a odpružením předního i zadního kola. Obě doplňuje také kotoučová brzda. Na řídítkách najdete kromě displeje s údaji o rychlosti a stavu nabití ještě tlačítka, kterými si vybíráte z dvanácti různých jízdních režimů. V nabídce máte třeba možnost využít pouze jeden motor. Nechybí ani osvětlení. Jako doplněk pro efektivní noční jízdu slouží navíc led pásky na řídítkách a desce, které můžete ovládat přes aplikaci v telefonu a vybírat si různé barvy.

Odolná konstrukce připravená do terénu a celkové vybavení koloběžky váží skoro 30 kilogramů. Můžete ji ale složit a naložit třeba do auta nebo jiného dopravního prostředku. Následné rozložení a příprava k jízdě zabere asi 10 sekund.

Splach předpokládá, že cena elektrokoloběžky bude 2 199 dolarů (zhruba 52 tisíc korun), nicméně případní zájemci si ji můžou koupit o asi 1000 dolarů levněji prostřednictvím kampaně na crowdfundingové platformě Indiegogo.

Zdroj: Splach