Tesla Smart Cat Toilet
Zdroj: Tesla

Tesla od Witty představila futuristický kočičí záchod

Česká značka Tesla spadající pod společnost Witty rozšířila své portfolio produktů pro chytrou domácnost. Nově vyrábí i chytrou kočičí toaletu, která vzhledově připomíná vybavení kosmické lodi.

K chytrému dávkovači granulí ovládaném z mobilu, fontánce na vodu připojené k internetu a laserové hračce pro kočky Tesla nově přidala také chytrou kočičí toaletu. Má chovatelům usnadnit péči o domácí mazlíčky.

Kočičí záchod od Tesly
Nový chytrý kočičí záchod od Tesly. Zdroj: Tesla

Do zařízení Tesla Smart Cat Toilet se vejdou až 3 litry steliva. Má vestavěnou váhu a funkci automatického čištění. Toaleta se ovládá prostřednictvím aplikace Tesla Smart v mobilním telefonu, kde si uživatelé můžou přizpůsobit režim a načasování čištění.

V aplikaci, dostupné pro iPhony i telefony s Androidem, chovatelé mohou sledovat informace o svém domácím mazlíčkovi, jeho denním režimu a hmotnosti. Díky tomu můžou i včas odhalit jeho případné zdravotní obtíže.

Kočičí záchod se připojuje k domácí Wi-Fi síti a prostřednictvím mobilní aplikace jej lze ovládat i na dálku po internetu, stejně jako další produkty od Tesly. Výhodou je, že v jedné aplikaci můžete sledovat všechna zařízení této značky, která mazlíček využívá, a mít o něm dokonalý přehled, i když nejste doma.

Chytrý kočičí záchod od Tesly ale není zrovna levný, vyjde na 15 990 korun.

Zdroj: TZ