ParagraphAI umí napsat text v angličtině.
Zdroj: Super Snapper, Unsplash

Umělá inteligence za vás napíše originální text v angličtině

Nástroj ParagraphAI za pomocí umělé inteligence dokáže napsat plnohodnotný text v anglickém jazyce. Zvládne tisíc slov za pár sekund.

Studenti, marketéři a jacíkoliv další profesionálové, kteří potřebují tvořit texty v angličtině, nově získali cenného pomocníka. Vývojáři z ParagraphAI Inc. vytvořili aplikaci, která slouží ke zpracování přirozeného jazyka. S přístupem na internet dokáže jejich asistent během okamžiku navrhnout originální text na jakékoliv téma, a to s kontrolou správné gramatiky a podle zvoleného tónu a stupně formálnosti.

Nástroj ParagraphAI dokáže napsat srozumitelný a plnohodnotný text v anglickém jazyce.
Umělá inteligence dokáže napsat plnohodnotný text v anglickém jazyce. Zdroj: ParagraphAI Inc.

Aplikace je schopná na základě stručných instrukcí vygenerovat eseje, seznamy, články, e-maily nebo zprávy. Dokáže také navrhnout písemné reakce na zprávy nebo e-maily, čímž se dají řešit například odpovědi zákazníkům. Navíc umí kontrolovat již napsaný text z hlediska gramatiky a správnosti použitého tónu a případně doporučit opravy.

„V průměru trvá psaní tisíce slov rukou asi 50 minut. Psaní na klávesnici to zkrátí na 25 minut. ParaghraphAI dokáže napsat tisíc originálních slov za pár sekund. Díky spolupráci s umělou inteligencí se pisatel stává spíše editorem, který kontroluje vygenerovaný text a dolaďuje své sdělení,“ popisuje Shail Silver, spoluzakladatel a předseda společnosti Paragragraph AI.

Pozor na plagiátorství

Vývojáři také tvrdí, že čím více konkrétní uživatel aplikaci používá, tím více se umělá inteligence přizpůsobuje jeho osobnímu tónu a preferovanému výběru slov. Při tvorbě údajně dbá na originalitu textu. I tak ale autoři doporučují, aby uživatelé vygenerované texty kontrolovali, ověřovali z hlediska pravdivosti a ujistili se, že projdou automatickým detektorem plagiátů, pokud by je chtěli odevzdávat například ve škole.

Nástroj ParagraphAI je postavený na technologii GPT-3 (Generative Pre-trained Transformer 3), kterou vytvořil projekt Open AI spoluzaložený Elonem Muskem. Aplikace je nyní k dispozici ke stažení zdarma v Google Chrome Web Store a v Apple App Store. Bezplatná verze má ovšem určité limity (tvorba dvaceti odstavců textu denně) a za pokročilejší možnosti si budete muset připlatit.

Zdroj: ParagraphAI Inc.