CryptoNight 2022
Zdroj: CryptoNight

Co hýbe kryptoměnami? To prozradí letošní CryptoNight

Zajímáte se o kryptoměny? Pak byste rozhodně měli navštívit akci CryptoNight 2022, která se koná ve čtvrtek 25. srpna v Brně.

CryptoNight, neformální konference o současnosti a budoucnosti kryptoměn, se po loňské úspěšné premiéře vrací s druhým ročníkem. Na této podvečerní akci si můžete poslechnout přednášky a panelovou diskuzi v podání odborníků z praxe. Pro porozumění obsahu přitom nemusíte být experti, stačí mít základní povědomí o kryptoměnách. Nudit se ale nebudou ani zkušení účastníci.

CryptoNight 2022
CryptoNight se vrací do Brna. Zdroj: CryptoNight

„První ročník CryptoNight se setkal s velkým zájmem, a proto jsme se rozhodli akci uspořádat znovu, tentokrát ještě nabitější. Účastníci se mohou těšit na dvě přednášky pojednávající o decentralizovaných financích neboli DeFi a aktuálním dění v bear marketu a poté na živou panelovou diskuzi,“ popisuje organizátor konference Ondřej Mikulčík z Technologické platformy komunikačních nástrojů a IoT (CTIT).

Akce je neformálního charakteru a jejím cílem je propojování nadšenců z řad veřejnosti i odborníků. Mimo získávání cenných informací je proto také o zábavě. Nebudou zde chybět tematické welcome drinky od cateringu Úplně Všude, občerstvení, soutěže a afterparty.

CryptoNight 2022 se koná 25. 8. 2022 od 17:00 v aule Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Bližší informace o programu a řečnících a možnost zakoupit vstupenky najdete na webu akce a také na facebookové události.