Cryptonight
CTIT

Zajímáte se o kryptoměny? Přijďte na CryptoNight 2021

Rádi byste se dozvěděli novinky ze světa kryptoměn? Pak si nenechte ujít neformální konferenci CryptoNight 2021, která se koná už 25. srpna v Brně.

Akce CryptoNight je vhodná jak pro oddané kryptomaniaky, tak pro ty, kdo by si rádi v této oblasti rozšířili obzory. Hlavním bodem CryptoNight bude panelová diskuze, které se zúčastní Bitcoin maximalisté, altcoineři, právníci a investiční specialisté. Program doplní i přednášky odborníků, kteří s kryptoměnami a blockchainem dennodenně pracují.

cryptonight 2021
Zdroj: CTIT

„Přijďte si popovídat o současných trendech i budoucnosti kryptoměn a za usrkávání tematického drinku si poslechněte přednášky od profesionálů z oboru. Na panelové diskuzi očekáváme velmi živou a konstruktivní debatu, kde se střetnou často protichůdné názory známých speakerů na aktuální kryptoměnová témata,“ zve na událost Ondřej Mikulčík z Technologické platformy komunikačních nástrojů a IoT (CTIT).

Speciální tematické welcome drinky namíchají slavní brněnští Lidi z Baru. Při registraci do 22. 8.  si každý účastník může z nabídky zvolit drink dle vlastní chuti.

CryptoNight se bude konat 25. 8. 2021 od 18:00 do 22:00 v pavilonu Q na Mendelově univerzitě v Brně. Bližší informace o programu a diskutujících najdete na webu CTIT a také na facebookové události.