Velites
Zdroj: Pixabay

Cvičení bez křídy na rukách. Úchopy od Velites uspěly v kampani

Sportovní příslušenství španělské značky Velites slaví úspěch na crowdfundingové platformě Kickstarter. Úchopy Quad Ultra umožňují lepší držení osy či hrazdy při posilování.

Úchopy Quad Ultra od Velites představují ideální příslušenství pro sportovce. Největší využití nachází při vzpíraní a cvičení na hrazdě či kruzích. Upevňují se k zápěstí a kryjí celou dlaň. Mezi jejich hlavní přednosti patří přilnavý úchyt vhodný na různé povrchy, zamezení tvorbě mozolů, a hlavně odstranění nutnosti používat křídu mezi jednotlivými sériemi.

Velites
Zdroj: Ivan Samkov, Pexels

Průměrný sportovec údajně alespoň jednou za 3 minuty používá na ruce křídu. Aplikace mu zabere zhruba 15 sekund. Úchopy od Velites mají tento čas šetřit a zvýšit tak výkonnost o 10 %.  S tímto získaným časem tak sportovec odcvičí mnohem více sérií nebo to pro něj může znamenat vítězství v počtu opakování nad kamarádem v posilovně.

Kampaň získala cílovou částku během čtyř minut. Zatím vybrala s přispěním více jak 3 400 lidí 161 tisíc dolarů, tedy více než 3,5 milionu korun. V nabídce jsou tři barevné kombinace, spolu se třemi velikostmi. Cena začíná na 39 euro, což je v přepočtu zhruba 986 korun. Kampaň probíhá do 21. listopadu. 

Video ke kampani na nové úchyty od Velites.

Zdroj: Velites, Kickstarter