Zdroj: Lenovo

Go Desk Station využijete v průběhu celého dne

Lenovo představilo zařízení Go Desk Station, které nahrazuje hned několik kusů vybavení na pracovním stole. Poslouží také jako dokovací stanice.

Firma Lenovo spojila několik zařízení, která lidé denně používají při práci na počítači, a vše zabalila do jednoho. Výsledkem je dokovací stanice s názvem Go Desk Station, jež nabízí daleko více než pouhé rozšíření o USB konektory a HDMI.

Lenovo Go Desk Station kombinuje několik zařízení dohromady. Zdroj: Lenovo

Mezi funkcemi novinky najdete lampu, kterou využijete nejenom pro osvětlení desky stolu, ale má i vedlejší využití. Protože je na pohyblivém rameni, můžete ji použít i při videohovoru, aby vám bylo lépe vidět do tváře. Na zařízení najdete také webkameru s automatickým ostřením, která podle Lenova dokáže nahrávat v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu.

Zatímco výčet funkcí z horní části končí, další možnosti nabízí i spodní část na stojanu. Tady už jde daleko více o klasickou dokovací stanici. Na podstavci najdete několik USB-C konektorů, přes které si dobijete nejenom telefon, ale výkonem postačí i pro napájení notebooku. Součástí je také podložka pro bezdrátové nabíjení.

Lenovo Go Desk Station kombinuje několik zařízení dohromady
Součástí zařízení od Lenova je i bezdrátová nabíječka. Zdroj: Lenovo

Podle výrobce je zařízení navržené tak, aby našlo uplatnění v průběhu celého dne. Takže si ho nastavíte podle toho, co zrovna potřebujete. Do prodeje dorazí během března 2023.

Zdroj: Lenovo,