Tajuplné novinky, Netflix říjen 2022
Zdroj: Pixabay

Novinky na Netflixu: 10 říjnových tajuplných novinek z originální tvorby

Redakce Trend Watcheru pro vás vybrala 10 nejlepších novinek z původní tvorby Netflixu, které tato streamovací služba vydá během října 2022. Mrkněte se na trailery.

1. Mr. Harrigan’s Phone

Když pan Harrigan zemře, mladík, který se s ním spřátelil a pomáhal mu s prací, vloží před pohřbem svůj chytrý telefon do kapsy nebožtíka. Když osamělý mladík pošle svému mrtvému ​​příteli zprávu, je šokován, když mu přijde odpověď.

Datum vydání: 5. října

2. Conversations With a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

Dokumentární série, ve které se sériový vrah Jeffrey Dahmer v rozhovorech přiznává ke svým děsivým zločinům a nabízí znepokojivý pohled do své narušené mysli. Tato novinka určitě zaujme všechny, kdo sledovali nedávný hit Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story s Evanem Petersem v hlavní roli.

Datum vydání: 7. října

3. The Midnight Club (1. série)

Seriál Midnight Club sleduje skupinu pěti nevyléčitelně nemocných pacientů v hospici Brightcliffe, kteří se o půlnoci začnou shromažďovat a vypráví si děsivé příběhy.

Datum vydání: 8. října

4. The Watcher

Manželský pár, který se stěhuje do svého vysněného domova, dostává děsivé dopisy od neznámého stalkera. Ten se v nich podepisuje jako „The Watcher“.

Datum vydání: 13. října

5.The Curse of Bridge Hollow

Dospívající dívka Sydney o Halloweenu náhodou osvobodí prastarého a zlomyslného ducha, který způsobí, že předměty ožívají. To má neblahé následky a dívka se proto bude muset spojit se svým otcem, aby jí pomohl zachránit město.

Datum vydání: 14. října