šlehačka, Whipshot
Zdroj: Sorin Gheorghita, Unsplash

Šlehačka Whipshots zpěvačky Cardi B dodá drinkům neobvyklou chuť

Je libo drink se šlehačkou a vodkou? Společnost Starco Brands ve spolupráci s raperkou Cardi B letos uvede na trh šlehačku Whipshots, kterou tvoří přesně tato neobvyklá kombinace.

Zpěvačka Belcalis Almanzar, známá pod pseudonymem Cardi B, oficiálně představila svůj první produkt na poli jídla a pití. Whipshots má sloužit jako originální přísada do koktejlů nebo dezertů.

Cardi B, Whipshots
Cardi B. Zdroj: VOGUE Taiwan/Creative Commons/CC-BY-3.0

Alkoholická šlehačka má dodat drinkům hravost a originalitu. „S Whipshots se chystáme změnit trh a dát spotřebitelům v odvětví alkoholu něco nového, vzrušujícího a lahodného,“ říká Ross Sklar, generální ředitel společnosti Starco Brands.

Podle výrobce Cardi B produkt zaujal svou inovativností už ve vývojové fázi. „Whipshots sedí k mému stylu – jsou výstřední, sexy, jedinečné. Jsou jako Cardi v plechovce,“ okomentovala partnerství zpěvačka.

Vodkou ochucená šlehačka bude bez obsahu mléka. Nevyžaduje tedy chlazení a může být vystavená na baru vedle ostatních lihovin. Bude se prodávat online a v kamenných obchodech ve Spojených státech. Přesná cena zatím není známá, ale výrobci ji prezentují jako „luxusní“ produkt.

Zdroj: Starco Brands