fintech-roadmap-23-cover-tiny
Zdroj: Wan San Yip, Unsplash

Získejte nové kontakty a nápady na FinTech konferenci

4. května 2023 přivítá Divadlo X10 v Praze stovky profesionálů a nadšenců z FinTech oboru. Největší Česko-Slovenská finančně technologická konference láká na bohatý program i zástupce nejoblíbenějších platforem.

Konference FinTech Roadmap´23 proběhne v Praze. Akce je určena pro profesionály a nadšence z finančně technologického oboru. Účasníci se mohou těšit na přední řečníky z Česka a Slovenska, zástupce bank, regulátorů i předních FinTechových platforem. Kromě toho organizátoři pro návštěvníky připravili možnost networkingu, degustaci vína a bohaté občerstvení.

fintech-roadmap-23
Zdroj: Organizační tým FinTech Roadmap´23

Organizátoři rozdělili program konference do tří bloků: Fintech ekosystém, Inovace a Funding & Business Growth. Program tak zahrnuje špičkové řečníky a panelové diskuse zaměřené na různé finančně technologické oblasti. Zároveň konference slouží jako jedinečná příležitost pro navazování nových partnerství a získávání nových kontaktů. 

Ondřej Mikulčík, jeden z pořadatelů dodal, že na této konferenci mají zástupci FinTechů jedinečnou příležitosti načerpat vědomosti, které jim mohou pomoci v jejich každodenních činnostech a starostech. Kompletní program včetně možnosti pořízení vstupenky naléznete na stránkách konference.

Zdroj: TZ