Koně
Zdroj: Annika Treial, Unsplash

Islandští koně za vás odpoví na e-maily, láká turistická agentura

Dovolenou byste si měli užít nerušeně. Islandská turistická agentura Visit Iceland proto v rámci nové kampaně „vytrénovala“ koně, aby odpovídali na vaše pracovní e-maily.

Hromadí se vám ve schránce e-maily i během dovolené? Přenechte odpovědi islandským koním. V rámci projektu Inspired by Iceland, který slouží k podpoře islandského turismu, pro ně za tímto účelem vznikla obrovská klávesnice, díky které mohou odepisovat.

Zdroj: André Ulysses de Salis, Pexels

V rámci služby zvané OutHorse Your E-mail si můžete vybrat ze tří konkrétních koní, kteří budou za vás na zprávy odpovídat. Jeden z nich „píše rychle, ale může si zdřímnout“, druhý „je asertivní, efektivní a má lesklou srst“ a poslední „je vycvičený v korporátních módních slovech“.

Koně samozřejmě reálně neodpisují na každý váš příchozí e-mail, ale po velké klávesnici skutečně klusali a zprávy tak pro vás předpřipravili. Poté, co na webu služby vyplníte potřebné údaje, včetně jména a příjmení, e-mailu a data návratu z dovolené, získáte koňmi předepsanou zprávu. Tu si můžete nastavit jako automatický odchozí e-mail. Vygenerované zpráva je celá v angličtině – pokud nepočítáte znaky psané koněm.

Národní turistické agentuře Visit Iceland se tak podařilo blýsknout další originální kampaní. V minulém roce zaujala parodií na Zuckerbergův Metaverse, kterou použila k propagaci krás Islandu.

Video o tvorbě kampaně ke službě Outhorse Your E-mail.

Zdroj: Visit Iceland, Quartz at Work