Investování
Zdroj: Artem Podrez, Pexels

Kam s úsporami při vysoké inflaci? Napoví InvestNight 2022

Přemýšlíte, kam uložit své úspory a přeprat tak vysokou inflaci? Své názory nabídnou odborníci na investování na neformální akci InvestNight, která se koná 22. listopadu v Praze.

Chcete si popovídat o investování a dozvědět se nejaktuálnější informace od odborníků, kteří se jím zabývají dennodenně? Pak byste měli navštívit meetup InvestNight 2022.

InvestNight 2022
Zdroj: CTIT

Na akci vystoupí zástupci společností, které jsou špičkami v oblastech investování do akcií, dluhopisů, ale i kryptoměn a dalších alternativních investičních artiklů. Na akci promluví Štěpán Hájek (XTB), Vladimír Pikora (Dluhopisomat), Adam Šoukal (Platební instituce Roger), Vít Endler (Fingood), Martin Jaroš (Portu Gallery) a Dominik Bránka (Coinwage).

Meetup se koná 22. listopadu od 17.30Paralelní Polis v Praze. Na akci můžete přijít osobně a mimo hlavní program využít i networkingu při občerstvení. „Věříme, že kromě získání hodnotných informací by se na konferenci měl účastník skvěle bavit a ideálně si také rozšířit svou síť,“ popisuje Ondřej Mikulčík, jeden z organizátorů akce. Tým, který stojí za akcí, má na kontě již několik úspěšných konferencí, jako jsou například CryptoNight, Block’22 nebo FinTech Roadmap.

Alternativně můžete také sledovat stream události z pohodlí domova. Vstupné pro osobní účast na konferenci stojí 249 korun. Další informace a možnost zakoupení vstupenek najdete na webu CTIT a na facebookové události.

Zdroj: TZ