Netflix
Zdroj: Pixabay

Novinky na Netflixu: 10 zářijových perliček z originální tvorby

Redakce Trend Watcheru pro vás vybrala 10 nejzajímavějších novinek z původní tvorby Netflixu, které tato streamovací služba vydá během září 2022. Mrkněte se na trailery.

1. Love in the Villa

Mladá žena se po rozchodu vydá na výlet do romantické Verony v Itálii. Zde ale zjistí, že vilu, kterou si rezervovala, si zarezervoval i někdo jiný. Svou dovolenou bude muset sdílet s cynickým Britem.

Datum vydání: 1. září

2. The Imperfects (1. série)

Poté, co je experimentální genová terapie promění v monstra, se tři teenageři spojí, aby vypátrali odpovědného vědce a donutili ho, aby z nich znovu udělal lidi.

Datum vydání: 8. září

3. Cobra Kai (5. série)

Desítky let po zápase All Valley Karate Tournament v roce 1984 se Daniel LaRusso a Johnny Lawrence znovu zapojí do bojového umění.

Datum vydání: 9. září

4. End of the Road

Pro Brendu a její rodinu se stane výlet napříč zemí cestou do pekel. Sami v poušti Nového Mexika se stanou terčem tajemného vraha a musí bojovat o holý život.

Datum vydání: 9. září

5. Cyberpunk: Edgerunners (1. série)

Hlavní postavou seriálu je mladík, který se snaží přežít ve městě budoucnosti posedlé technologiemi a úpravami těla. Rozhodne se, že se stane Edgerunnerem, žoldáckým psancem známým také jako Cyberpunk.

Datum vydání: 13. září