pivo Estrella Galicia
Zdroj: Engin Akyurt, Unsplash

Seriál Papírový dům má vlastní pivo

Oblíbený seriál Papírový dům od Netflixu se dočkal vlastního piva. Španělská značka Estrella Galicia si připravila speciální edici piv s jeho tematikou.

Netflix si na promu Papírového domu (v angličtině Money Heist, ve španělském originále La Casa de Papel) dává opravdu záležet. Nedávno italská pobočka streamovacího giganta předvedla zajímavý PR kousek, při kterém „unesla“ fanoušky, aby jim zabránila v šíření spoilerů nových dílů.

Estrella Galicia a Netflix
Etikety nové edice v různých jazycích. Zdroj: Estrella Galicia

Nyní Netflix přikročil k vlastní edici piva. Značka Estrella Galicia vytvořila limitovanou edici lahví s etiketou pokrytou seriálovými postavami oblečenými v ikonické červené kombinéze a masce. Známý galicijský pivovar se už objevil i přímo v seriálu. Všímaví fanoušci si mohli povšimnout jeho product placementu hned několikrát.

Speciální edice, která čítá více než 85 milionů lahví, se na trh dostane před premiérou druhé poloviny páté série seriálu, která se koná 3. prosince. Pivo by mělo být dostupné v celkem 60 zemích světa a už nyní se dá zakoupit na vybraných zahraničních e-shopech. Prodává se v balení 4×6 lahví o objemu 25 cl.

Zdroj: Estrella Galicia